| Afmetingen laadvloer | 151 x 101 x 48 cm |
| Max. totaal gewicht | 500 kg |
| Max. laadvermogen | 361 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Nee |
| Afmetingen laadvloer | 181 x 101 x 48 cm |
| Max. totaal gewicht | 500 kg |
| Max. laadvermogen | 352 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Nee |
| Afmetingen laadvloer | 201 x 101 x 48 cm |
| Max. totaal gewicht | 750 kg |
| Max. laadvermogen | 594 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Nee |
| Afmetingen laadvloer | 211 x 126 x 48 cm |
| Max. totaal gewicht | 750 kg |
| Max. laadvermogen | 568 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Nee |
Is het kampeer- of wintersportseizoen al aangebroken en past niet alle bagage in de auto? Huur dan een bagagewagen bij Ko vd Berg Aanhangwagens! Met onze verschillende bagagewagens heeft u meer dan genoeg ruimte voor al uw bagage. Tevens is het mogelijk om fietsendragers te monteren. Bekijk ons aanbod in bagagewagen verhuur.