| Afmetingen laadvloer | 250 x 150 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 2000 kg |
| Max. laadvermogen | 1433 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 300 x 180 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 852 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 405 x 200 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 1784 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 405 x 200 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 1784 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 405 x 200 x 210 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 1784 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 250 x 130 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 750 kg |
| Max. laadvermogen | 351 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Nee |
| Afmetingen laadvloer | 256 x 134 x 138 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 912 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 258 x 148 x 157 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 934 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 256 x 134 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 901 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 306 x 154 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 1500 kg |
| Max. laadvermogen | 910 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 250 x 130 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 896 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 250 x 150 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 880 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 300 x 130 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 890 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 300 x 150 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 852 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 300 x 150 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 812 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 250 x 130 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 2000 kg |
| Max. laadvermogen | 1466 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 306 x 154 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 2000 kg |
| Max. laadvermogen | 1356 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 300 x 130 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 2000 kg |
| Max. laadvermogen | 1433 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 300 x 150 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 2000 kg |
| Max. laadvermogen | 1397 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 315 x 158 x 190 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 2100 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 300 x 150 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 2000 kg |
| Max. laadvermogen | 1362 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 356 x 169 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 1931 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 350 x 150 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 1978 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 350 x 180 x 210 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 1902 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 400 x 150 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 1912 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 465 x 183 x 220 cm |
| Max. totaal gewicht | 3500 kg |
| Max. laadvermogen | 2480 kg |
| Aantal assen | 3 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 400 x 180 x 210 cm |
| Max. totaal gewicht | 2700 kg |
| Max. laadvermogen | 1779 kg |
| Aantal assen | 2 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 280 x 160 x 150 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 816 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 305 x 160 x 180 cm |
| Max. totaal gewicht | 1350 kg |
| Max. laadvermogen | 760 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
| Afmetingen laadvloer | 335 x 180 x 210 cm |
| Max. totaal gewicht | 1500 kg |
| Max. laadvermogen | 806 kg |
| Aantal assen | 1 |
| Geremd | Ja |
Bent u op zoek naar een betrouwbare gesloten aanhangwagen voor zakelijk of particulier gebruik? Bij Ko van den Berg Aanhangwagens vindt u een ruim assortiment gesloten aanhangwagens van topmerken zoals Hapert, Saris, Henra, Vlemmix, Anssems, Brian James en Variant. Of u nu materialen droog wilt vervoeren, een mobiele opslagruimte zoekt of een veilige oplossing nodig heeft voor verhuizingen en transport: een gesloten aanhanger biedt maximale bescherming en gebruiksgemak.
Een gesloten aanhanger beschermt uw lading tegen regen, wind en diefstal. Hierdoor zijn deze aanhangers ideaal voor het vervoeren van gereedschap, meubels, machines, pakketten of andere waardevolle goederen. Dankzij de stevige opbouw en afsluitbare deuren vervoert u uw spullen veilig en droog naar iedere locatie.
Daarnaast zijn gesloten aanhangwagens verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen, zoals:
Enkelas gesloten aanhangwagens
Tandemassers voor zwaardere ladingen
Gesloten aanhangwagens met laadklep
Extra hoge uitvoeringen voor meer laadvolume
Gesloten koelwagens
Hierdoor is er altijd een model dat aansluit op uw wensen en werkzaamheden.
Bij Ko van den Berg Aanhangwagens heeft u keuze uit een groot aanbod gesloten aanhangwagens in diverse afmetingen en gewichtsklassen. Van compacte modellen voor particulier gebruik tot professionele tandemassers met een laadvermogen tot 3500 kg voor intensief zakelijk transport.
Populaire modellen binnen het assortiment zijn onder andere:
Hapert Sapphire gesloten aanhangwagens
Saris Go gesloten wagens
Henra gesloten tandemassers
Gesloten aanhangwagens met oprijplaat of laadklep
Veel modellen zijn direct uit voorraad leverbaar en kunnen worden uitgebreid met handige accessoires zoals een SCM-goedgekeurd koppelingsslot, uitzetsteunen of een gereedschapskist.
Een handig alternatief voor gesloten aanhangwagen is een aanhangwagen met huif. Dit word ook wel een bakwagen met huif genoemd. Een handige eigenschap van de huif is dat er gemakkelijk een open aanhangwagen van gemaakt kan worden. Aanhangwagens met huif zijn verkrijgbaar in enkel- of dubbelassers, geremd en ongeremd vamaf 750kg tot maarliefst 3500kg. Huif aanhangwagens